Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zapraszamy na debaty społeczne w Milanówku i Podkowie Leśnej

Data publikacji 12.03.2018

Komendant Powiatowy Policji w Grodzisku Maz. oraz Komendant Komisariatu Policji w Milanówku i Kierownik Posterunku Policji w Podkowie Leśnej zapraszają mieszkańców Milanówka i Podkowy Leśnej do udziału w debatach społecznych na temat bezpieczeństwa. Po zmianie terminu, spotkanie w Milanówku odbędzie się 12 marca o godz. 13.00. Debata w Podkowie Leśnej zostanie zorganizowana 15 marca o godz. 18.30. Podczas debat zostaną omówione problemy mieszkańców związane z lokalnymi zagrożeniami oraz działania policjantów w celu przeciwdziałania im.

Hasło przewodnie debat społecznych organizowanych przez policjantów brzmi:  "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ". Tematem spotkań będą przede wszystkim lokalne problemy mieszkańców związane z bezpieczeństwem. Podczas debat omówione zostaną, między innymi, zagrożenia zdiagnozowane na podstawie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz priorytetowe działania policjantów w ramach programów „Dzielnicowy bliżej nas” i „Moja Komenda”.  Policjanci zwrócą uwagę także na wciąż aktualne zagrożenia dla seniorów, związane z oszustwami.

W marcu zapraszamy do aktywnego udziału w debatach społecznych mieszkańców Milanówka i Podkowy Leśnej. W Milanówku (po zmianie terminu z 1 marca) spotkanie odbędzie się 12 marca 2018r. o godz. 13.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta przy ul. Spacerowej 4.  Mieszkańców Podkowy Leśnej zapraszamy 15 marca 2018r. o godz. 18.30 do Zespołu Szkół przy ul. Jana Pawła II 20.

kz