KPP w Grodzisku Mazowieckim

Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności

Polecamy

Ruch drogowy

 1. „TWOJE ŚWIATŁA – NASZE BEZPIECZEŃSTWO”

  Kampania „Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo” ma na celu zwrócenie uwagi kierujących na zagrożenia związane z nieprawidłowym oświetleniem pojazdów. Zwłaszcza jesienią, gdy pogarsza się widoczność, światła pojazdu nabierają szczególnego znaczenia.

 2. TRWA POLICYJNA AKCJA „ŚWIEĆ PRZYKŁADEM – BĄDŹ WIDOCZNY!”

  Od 24 września br. do 20 marca 2021 trwa ogólnopolska akcja informacyjno-edukacyjna pn. „Świeć Przykładem – Bądź widoczny!”. Celem akcji jest przede wszystkim przypomnienie i uświadomienie pieszym o potrzebie korzystania z elementów odblaskowych.

 3. Jesień na drodze

  Jesień to niebezpieczny czas dla wszystkich użytkowników dróg. Policyjne statystyki wskazują, że najwięcej wypadków zdarza się właśnie o tej porze roku. Zmiana aury wymusza zmianę techniki prowadzenia pojazdu – niestety wielu kierowców o tym zapomina.

 4. OGÓLNOPOLSKI POLICYJNY DZIEŃ ODBLASKÓW 2020

  1 października 2020 r., w ramach akcji informacyjno-edukacyjnej „Świeć Przykładem”, po raz kolejny obchodzony jest „Ogólnopolski Policyjny Dzień Odblasków”. Celem działań jest przypominanie i uświadamianie pieszym o obowiązku korzystania z elementów odblaskowych – dla własnego bezpieczeństwa!

 5. BEZPIECZNY MOTOCYKLISTA JESIENIĄ

  Czy motocyklista może podróżować jesienią bezpiecznie? Oczywiście, że tak. Musimy tylko pamiętać, że warunki atmosferyczne mają ogromny wpływ no to co dzieje się na drodze. 26 września 2020 roku policjanci warszawskiej „drogówki” przeprowadzili działania kontrolno – prewencyjne pod kryptonimem „BEZPIECZNY MOTOCYKLISTA JESIENIĄ””. Mówimy, że nie ma złej pogody – jest tylko źle ubrany motocyklista. Ale czy „dobry strój” wystarczy, alby uniknąć zdarzenia…?