Znaleźli narkotyki w samochodzie - Aktualności - KPP w Grodzisku Mazowieckim

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Znaleźli narkotyki w samochodzie

Data publikacji 08.01.2018

Zarzut posiadania środków odurzających usłyszał 24-latek, zatrzymany przez grodziskich policjantów. Funkcjonariusze wyjaśnili, że mężczyzna był właścicielem opakowania z ponad 20 gramami amfetaminy i porcją marihuany, które zostało zabezpieczone w samochodzie. Paweł M. przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze. Popełnione przez niego przestępstwo narkotykowe zagrożone jest karą nawet 3 lat pozbawienia wolności.

Po 16.00 grodziscy policjanci pełniący służbę na terenie Milanówka zwrócili uwagę na pojazd, w którym nie działały prawidłowo światła mijania. Podczas kontroli trzech mężczyzn siedzących w  aucie funkcjonariusze zauważyli ich nerwowe zachowanie. Natychmiast postanowili sprawdzić powód niepokoju. W przeszukanym samochodzie policjanci znaleźli pudełko, w którym była torebka z białym proszkiem i susz roślinny. Żaden z mężczyzn nie przyznawał się do tego, że jest właścicielem zabezpieczonych przedmiotów. Wszyscy zostali zatrzymani do wyjaśnienia.

Podczas dalszych czynności policjanci ustalili, że pudełko z zawartością ponad 20 gramów amfetaminy i 0,33 grama marihuany należy do jednego z pasażerów samochodu. 24-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Paweł M. przyznał się do popełnienia przestępstwa narkotykowego i dobrowolnie poddał się karze. Posiadanie narkotyków zagrożone jest karą  nawet 3 lat więzienia.

kz