Okradał firmę, w której pracował - Aktualności - KPP w Grodzisku Mazowieckim

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Okradał firmę, w której pracował

Data publikacji 04.09.2017

Grodziscy policjanci zatrzymali 24-latka podejrzanego o kradzież. Mężczyzna usłyszał zarzut zaboru sprzętu AGD z firmy, w której pracował. Pokrzywdzony wycenił wartość zabranych przez mężczyznę przedmiotów na sumę ponad 700 złotych. Funkcjonariusze odzyskali część skradzionych rzeczy. Adrian C. przyznał się do przestępstwa i dobrowolnie poddał karze. Za dokonanie kradzieży grozi nawet 5-letnie pozbawienie wolności.

Grodziscy policjanci otrzymali informację o kradzieży w jednej z firm w mieście. Natychmiast pojechali potwierdzić  to zgłoszenie. Z kierownikiem zakładu pracy ustalili, że w ostatnim czasie w firmie ginął z opakowań różny sprzęt AGD. Podejrzanym o to przestępstwo miał być jeden z pracowników. Mężczyzna został na miejscu zatrzymany do wyjaśnienia.

W czasie przeszukania domu 24-latka policjanci znaleźli żelazko i blendery, które jak się okazało pochodziły z zakładu pracy mężczyzny. Pracodawca wycenił ich wartość na ponad 700 złotych. Podczas przesłuchania Adrian C. przyznał się do kradzieży tych przedmiotów z firmy i dobrowolnie poddał się karze. Za to przestępstwo grozi  kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

 

kz