Zatrzymani kilka minut po pobiciu - Aktualności - KPP w Grodzisku Mazowieckim

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani kilka minut po pobiciu

Data publikacji 13.03.2017

Za dokonanie pobicia odpowiedzą dwaj mężczyźni, zatrzymani późnym wieczorem przez grodziskich policjantów. 23 –latek i 22–latek wpadli kilka minut po zaatakowaniu na ulicy mężczyzny i kobiety. Notowany wcześniej Grzegorz P. i Damian G. usłyszeli kolejne zarzuty karne. Prokurator zastosował wobec nich policyjne dozory.

Tuż przed 20.00 grodziscy policjanci uzyskali informację o awanturze na ulicy pomiędzy kilkoma osobami. Na miejscu nie było już uczestników zajścia, ale funkcjonariusze szybko ustalili poszkodowaną kobietę i mężczyznę oraz rysopisy dwóch napastników. Po kilku minutach poszukiwań, rozpoznali dwóch opisanych mężczyzn na sąsiedniej ulicy. Nietrzeźwy 23-latek i 22-latek trafili do celi grodziskiej komendy.

Dalsze czynności potwierdziły, że zatrzymani bez powodu zaatakowali idącą ulicą parę. Obaj wielokrotnie uderzali mężczyznę po całym ciele, a gdy się przewrócił, kopali go. Kilka razy uderzona została również broniąca partnera kobieta. Po wytrzeźwieniu Grzegorz P. i Damian G. usłyszeli zarzuty dokonania pobicia dwóch osób. Mężczyźni byli wcześniej notowani za podobne przestępstwa. Decyzją prokuratora będą teraz pięć razy w tygodniu zgłaszać się w grodziskiej komendzie w celu realizacji policyjnego dozoru.  

kz

  • Jeden z zatrzymanych przez policjantów mężczyzn
  • Jeden z zatrzymanych przez policjantów mężczyzn