Policyjna czujność nie zawiodła - Aktualności - KPP w Grodzisku Mazowieckim

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjna czujność nie zawiodła

Data publikacji 20.02.2013

Marihuanę oraz grzybki halucynogenne zabezpieczyli grodziscy policjanci u 2 mężczyzn zatrzymanych w Podkowie Leśnej. Funkcjonariusze trafnie wytypowali 26-latka i 27-latka do kontroli. Konrad S. i Piotr L. odpowiedzą za posiadanie środków odurzających. To przestępstwo zagrożone jest karą nawet 3 lat więzienia.

Przed 19.00 grodziscy policjanci pełniący służbę na terenie Podkowy Leśnej zwrócili uwagę na dwóch mężczyzn stojących na ulicy Słowiczej. Funkcjonariusze zauważyli, że na ich widok obserwowane osoby zaczęły się nerwowo rozglądać. Po kontroli osobistej wyszło na jaw, że obaj mężczyźni mają przy sobie kilka porcji marihuany. Konrad S. (26 lat) i Piotr L. (27 lat) zostali zatrzymani, a znalezione przy nich narkotyki zabezpieczone. Podczas przeszukania domu 26-latka policjanci znaleźli również susz z grzybków halucynogennych.

Po przedstawieniu zarzutów 27-latek dobrowolnie poddał się karze grzywny oraz 5 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 4 lata. Decyzję w sprawie karanego wcześniej za przestępstwo narkotykowe 26-latka po raz kolejny podejmie sąd.

kz