Motocyklista zginął na drodze- apelujemy o ostrożność! - Aktualności - KPP w Grodzisku Mazowieckim

Aktualności

Motocyklista zginął na drodze- apelujemy o ostrożność!

Data publikacji 11.09.2020

Wczoraj przed 16.00 na drodze w Piotrkowicach doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Kierujący motocyklem z nieznanych dotąd przyczyn zjechał z drogi i uderzył w znak drogowy. Niestety 51-letni motocyklista zginął na miejscu wypadku. Policjanci wyjaśniają przyczyny tego tragicznego zdarzenia i apelują do wszystkich użytkowników dróg o ostrożność.

Wczoraj przed 16.00 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. otrzymał  informację o wypadku na ul. Tarczyńskiej w Piotrkowicach. Skierowany na miejsce patrol potwierdził zdarzenie, w którym uczestniczył motocyklista. Niestety, obrażenia 51-letniego kierowcy okazały się śmiertelne. Dokładne okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia będą wyjaśniane.

Niech ten tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty będzie przestrogą dla innych użytkowników dróg. Policjanci ponownie apelują o rozsądek i ostrożność na drogach do wszystkich uczestników ruchu. Stosowanie się do przepisów, znaków drogowych, a przede wszystkim ograniczeń prędkości może uchronić przed tragediami na drogach.

 

asp.sztab. Katarzyna Zych