Odpowiedzą za pobicie - Aktualności - KPP w Grodzisku Mazowieckim

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowiedzą za pobicie

Data publikacji 28.06.2019

W ciągu kilku dni grodziscy kryminalni i policjanci z żabiowolskiego posterunku ustalili 3 osoby podejrzane o pobicie. Wszyscy mężczyźni zostali zatrzymani rano na terenie sąsiedniego powiatu. W domu jednego z nich funkcjonariusze znaleźli narkotyki. Wszyscy usłyszeli zarzuty pobicia właściciela posesji i jego dwóch pracowników. To przestępstwo zagrożone jest karą nawet 3 lat więzienia.

Kilka dni temu  policjanci z Posterunku w Żabiej Woli odebrali zgłoszenie o pobiciu mieszkańca gminy i dwóch innych osób na terenie posesji. Sprawcami mieli być nieznani im mężczyźni, którzy przyjechali łowić ryby. Z zawiadomienia wynikało, że podczas rozmowy o opłacie między osobami wywiązała się sprzeczka, która zakończyła się pobiciem właściciela stawu i jego dwóch pracowników. Policjanci natychmiast rozpoczęli ustalanie osób podejrzanych o ten czyn.

Po kilku dniach prowadzonych działań, kryminalni z grodziskiej komendy ustalili adresy podejrzanych osób. Na terenie sąsiedniego powiatu zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 26 do 29 lat. Podczas przeszukania domu 26-latka policjanci znaleźli susz marihuany. Po wykonanych czynnościach dochodzeniowych cała trójka usłyszała zarzuty udziału w pobiciu. Właściciel ponad 2 gramów narkotyków dodatkowo odpowie za ich bezprawne posiadanie.  

kz

  • Jeden z zatrzymanych przez policjantów mężczyzn
  • Jeden z zatrzymanych przez policjantów mężczyzn
  • Jeden z zatrzymanych przez policjantów mężczyzn