Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zapraszamy mieszkańców gminy Jaktorów do udziału w debacie o bezpieczeństwie

Data publikacji 10.06.2019

26 czerwca odbędzie się debata społeczna na temat bezpieczeństwa w gminie Jaktorów. Podczas spotkania policjanci przekażą uczestnikom informacje na temat zdiagnozowanych lokalnych zagrożeń oraz sposobów przeciwdziałania im. Wszystkich mieszkańców, którzy chcą podzielić się swoimi spostrzeżeniami w zakresie bezpieczeństwa zapraszamy do aktywnego udziału w debacie, która odbędzie się o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Jaktorowie przy ul. Warszawskiej 33.

Hasło przewodnie debat społecznych organizowanych przez policjantów brzmi  "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ". Tematem spotkań będą przede wszystkim lokalne problemy mieszkańców związane z bezpieczeństwem,  zdiagnozowane na podstawie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz priorytetowe działania dzielnicowych, ich rola w przygotowaniu przedsięwzięć z zakresu profilaktyki społecznej, odpowiadających na zgłaszane zagrożenia.

Mieszkańców gminy Jaktorów zapraszamy do aktywnego udziału w debacie społecznej, która odbędzie się 26 czerwca 2019r. o godz. 9.00  w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Jaktorowie przy ul. Warszawskiej 33.

kz