Zapraszamy do udziału w debacie o bezpieczeństwie - Aktualności - KPP w Grodzisku Mazowieckim

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zapraszamy do udziału w debacie o bezpieczeństwie

Data publikacji 11.12.2018

Komendant Powiatowy Policji w Grodzisku Maz. – insp. Dariusz Lubański oraz Kierownik Posterunku Policji w Żabiej Woli- asp.szt. Piotr Zarębski zapraszają mieszkańców gminy Żabia Wola do udziału w debacie społecznej. Spotkanie odbędzie się 11 grudnia 2018r. o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy przy ul. Głównej 3. Podczas debaty zostaną omówione lokalne zagrożenia oraz działania policjantów w celu przeciwdziałania im.

Hasło przewodnie debat społecznych organizowanych przez policjantów brzmi  "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ". Tematem spotkań będą przede wszystkim lokalne problemy mieszkańców związane z bezpieczeństwem,  zdiagnozowane na podstawie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz priorytetowe działania dzielnicowych, ich rola w przygotowaniu przedsięwzięć z zakresu profilaktyki społecznej, odpowiadających na zgłaszane zagrożenia.

Mieszkańców gminy Żabia Wola zapraszamy do aktywnego udziału w debacie społecznej, która odbędzie się 11 grudnia 2018r. o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy przy ul. Głównej 3.

 

kz