Kto zna tego mężczyznę? - Aktualności - KPP w Grodzisku Mazowieckim

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kto zna tego mężczyznę?

Data publikacji 09.11.2018

Policjanci wydziału dochodzeniowo-śledczego grodziskiej komendy prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży tableta z jednej z placówek handlowych w mieście. Wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery sklepowego monitoringu. Każdy, kto rozpoznaje widoczną na zdjęciu osobę, proszony jest o kontakt telefoniczny pod numerami: 22 60 42 260 lub 22 60 42 243 lub osobisty w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. przy ul. Bartniaka 19.

3 września b.r około godziny 20.00 w jednym z punktów sprzedaży sprzętu RTV i AGD  w Grodzisku Maz doszło do kradzieży tableta. Nieustalony dotąd sprawca zabrał urządzenie z ekspozycji i wyszedł z nim ze sklepu. Wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa zarejestrowały kamery monitoringu w placówce handlowej.

Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę, którego wizerunek publikujemy, proszony jest o kontakt osobisty z policjantami wydziału dochodzeniowo-śledczego w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. przy ul. Bartniaka 19 lub telefoniczny pod numerami: 22 60 42 260 lub 22 60 42 243. Informacje w formie elektronicznej można przekazać również pisząc na adres: komendant.grodzisk-maz@ksp.policja.gov.pl.

kz

  • Wizerunek podejrzewanego o kradzież
  • Wizerunek mężczyzny podejrzewanego o kradzież