Zapraszamy do udziału w debacie o bezpieczeństwie - Aktualności - KPP w Grodzisku Mazowieckim

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zapraszamy do udziału w debacie o bezpieczeństwie

Data publikacji 10.10.2018

Komendant Powiatowy Policji w Grodzisku Maz. – insp. Dariusz Lubański zaprasza mieszkańców miejscowości Szczęsne i Radonie do udziału w debacie społecznej. Spotkanie odbędzie się 11 października 2018r. o godz. 17.00 w Świetlicy w Szczęsnem. Podczas debaty zostaną omówione lokalne zagrożenia oraz działania policjantów w celu przeciwdziałania im.

Hasło przewodnie debat społecznych organizowanych przez policjantów brzmi  "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ". Tematem spotkań będą przede wszystkim lokalne problemy mieszkańców związane z bezpieczeństwem,  zdiagnozowane na podstawie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz priorytetowe działania dzielnicowych, ich rola w przygotowaniu przedsięwzięć z zakresu profilaktyki społecznej, odpowiadających na zgłaszane zagrożenia.

Mieszkańców miejscowości Szczęsne i Radonie zapraszamy do aktywnego udziału w debacie społecznej, która odbędzie się 11 października 2018r. o godz. 17.00 w świetlicy wiejskiej w Szczęsnem ul. Orla 51.

 

kz