Włamali się do stodoły sąsiada - Aktualności - KPP w Grodzisku Mazowieckim

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Włamali się do stodoły sąsiada

Data publikacji 08.06.2018

Części ciągnika rolniczego i około 50 litrów paliwa to łupy dwóch mężczyzn zatrzymanych przez grodziskich kryminalnych. Policjanci ustalili, że 35-latek i 34-latek wspólnie dokonali włamania do pomieszczenia gospodarczego, skąd zabrali przedmioty o wartości powyżej 700 złotych. Michał B. i Jacek S. usłyszeli zarzuty karne, za które grozi im nawet po 10 lat więzienia.

Wnikliwe działania grodziskich kryminalnych w sprawie włamania do pomieszczenia gospodarczego doprowadziły do wytypowania osoby podejrzanej o ten czyn. Policjanci pojechali do miejsca zamieszkania 35-latka sprawdzić swoje podejrzenia. Ustalony mężczyzna szybko przyznał się do włamania do stodoły sąsiada oraz rozebrania na części jego ciągnika i zabrania z niego paliwa. W toku dalszych czynności funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna miał wspólnika. Natychmiast zatrzymali także drugiego podejrzanego.

Po zebraniu materiałów w sprawie, potwierdzających udział obu zatrzymanych w przestępstwie, Michał B. i Jacek S. usłyszeli zarzuty karne. Obaj wcześniej byli karani za podobne przestępstwa i przyznali się do kolejnego. Za kradzież z włamaniem grozi im teraz nawet po 10 lat pozbawienia wolności.

kz