Zapraszamy do udziału w debatach o bezpieczeństwie - Aktualności - KPP w Grodzisku Mazowieckim

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zapraszamy do udziału w debatach o bezpieczeństwie

Data publikacji 21.02.2018

Komendant Powiatowy Policji w Grodzisku Maz. – insp. Dariusz Lubański oraz Komendant Komisariatu Policji w Jaktorowie- podkom. Bartosz Zając zapraszają mieszkańców gminy Jaktorów i gminy Baranów do udziału w debatach społecznych. Spotkania odbędą się 22 i 23 lutego 2018r. w Urzędach Gmin. Podczas debat zostaną omówione problemy mieszkańców związane z lokalnymi zagrożeniami oraz działania policjantów w celu przeciwdziałania im.

Hasło przewodnie debat społecznych organizowanych przez policjantów brzmi  "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ". Tematem spotkań będą przede wszystkim lokalne problemy mieszkańców danej gminy związane z bezpieczeństwem, zdiagnozowane na podstawie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Omówione zostaną priorytetowe działania policjantów w ramach programów „Dzielnicowy bliżej nas” i „Moja Komenda” oraz rola dzielnicowych w przygotowaniu przedsięwzięć z zakresu profilaktyki społecznej.

Mieszkańców gminy Jaktorów i Baranów zapraszamy do aktywnego udziału w debatach społecznych. Dla mieszkańców gminy Jaktorów spotkanie odbędzie się 22 lutego 2018r. o godz. 11.00 w Urzędzie Gminy przy ul. Warszawskiej 33.  Mieszkańców gminy Baranów zapraszamy 23 lutego 2018r. o godz. 9.00 do Urzędu Gminy przy ul. Armii Krajowej 87.

 

kz