Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Rowerzysta zginął w wypadku. Policjanci apelują o ostrożność na drogach!

Data publikacji 05.01.2018

Dziś przed 6.00 w Kozerkach doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Kierujący iveco śmiertelnie potrącił jadącego przed nim rowerzystę. Policjanci wyjaśniają przyczyny tego zdarzenia i apelują do wszystkich użytkowników dróg o szczególną ostrożność i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas każdej podróży.

Dziś przed 6.00 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. otrzymał  informację o wypadku na drodze 719 w Kozerkach. Skierowany na miejsce patrol potwierdził zdarzenie, w którym kierujący iveco potrącił rowerzystę. Niestety, 36-letni mężczyzna zmarł na miejscu wypadku. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że obydwa pojazdy jechały w tym samym kierunku. Kierowca iveco był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

Policjanci ponownie apelują do wszystkich uczestników ruchu o ostrożność na drogach. W trudniejszych warunkach pogodowych szczególnie ważne jest przestrzeganie wszystkich przepisów i zasad bezpieczeństwa. Dotyczą one przede wszystkim jazdy z odpowiednią prędkością i uwzględnianie praw innych użytkowników dróg. Niechronionym uczestnikom ruchu drogowego przypominamy o używaniu elementów odblaskowych, które pomagają szybciej dostrzec ich przez kierowców.

 

kz