Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zapraszamy mieszkańców gminy Żabia Wola na debatę społeczną

Data publikacji 08.11.2017

Komendant Powiatowy Policji w Grodzisku Maz. – insp. Dariusz Lubański oraz Komendant Posterunku Policji w Żabiej Woli- st.asp. Piotr Zarębski zapraszają mieszkańców gminy Żabia Wola do udziału w debacie społecznej. Spotkanie odbędzie się 10 listopada 2017r. o godz. 17.00 w Urzędzie Gminy w Żabiej Woli ul. Główna 3. Podczas debaty zostaną omówione problemy mieszkańców związane z lokalnymi zagrożeniami oraz działania policjantów w celu ich eliminowania.

Hasło przewodnie debat społecznych organizowanych przez policjantów w nowej formule brzmi  "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ". Tematem spotkań będą przede wszystkim lokalne problemy mieszkańców związane z bezpieczeństwem,  zdiagnozowane na podstawie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz priorytetowe działania dzielnicowych, ich rola w przygotowaniu przedsięwzięć z zakresu profilaktyki społecznej, odpowiadających na zgłaszane zagrożenia.

Mieszkańców gminy Żabia Wola zapraszamy do aktywnego udziału w debacie społecznej, która odbędzie się 10 listopada 2017r. o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Żabiej Woli przy ul. Głównej 3.  

 

kz