Bilans akcji „Znicz 2017” w powiecie grodziskim - Aktualności - KPP w Grodzisku Mazowieckim

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bilans akcji „Znicz 2017” w powiecie grodziskim

Data publikacji 03.11.2017

Działania grodziskich policjantów w ramach akcji „ZNICZ”, jak zwykle w tym okresie, były ukierunkowane na zapewnienie bezpieczeństwa zarówno w ruchu drogowym, jak też w okolicach cmentarzy i w miejscach zamieszkania. Na drogach powiatu grodziskiego było bezpiecznie. W ciągu 7 dni akcji nie doszło do żadnego wypadku drogowego, policjanci byli wzywani do 41 kolizji. Podczas licznych kontroli funkcjonariusze zatrzymali 8 nietrzeźwych kierujących.

Tegoroczna policyjna akcja "Znicz 2017” trwała 7 dni. W tym czasie grodziscy policjanci sprawdzali, czy kierowcy poruszają się z bezpieczną prędkością, badali ich trzeźwość, kontrolowali również stan techniczny pojazdów i sposób przewożenia pasażerów. Wszystko po to, aby użytkownicy dróg bezpiecznie dotarli na groby bliskich i z nich wrócili. Mimo dużego natężenia ruchu, na głównych ciągach komunikacyjnych oraz w rejonie cmentarzy nie odnotowano żadnych poważnych zdarzeń drogowych.

Na drogach całego powiatu w ciągu 7 ostatnich dni nie doszło do żadnego wypadku. Policjanci byli wzywani do 41 kolizji. Podczas licznych kontroli funkcjonariusze zatrzymali  8 kierowców samochodów w stanie nietrzeźwości.

 

kz