Rusza kolejna edycja programu „KIBIC" - Aktualności - KPP w Grodzisku Mazowieckim

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Rusza kolejna edycja programu „KIBIC"

Data publikacji 13.09.2017

Program informacyjno - edukacyjny Wydziału Prewencji Komendy Stołecznej Policji pn. „Kibic” trwa już nieprzerwanie od 2008 roku i nadal cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów i nauczycieli szkół gimnazjalnych. O tym jak właściwie zachowywać się podczas imprez sportowych, a także jak bezpiecznie dotrzeć i powrócić z meczu piłkarskiego uczą gimnazjalistów stołeczni policjanci. Zapraszamy do rejestracji.

Program realizowany jest w formie interaktywnej wycieczki na obiekcie warszawskiego stadionu znajdującego się przy ul. Konwiktorskiej 6. Podczas wycieczki młodzież zdobywa wiadomości i kształtuje postawy właściwego zachowania uczestników imprez sportowych, poznaje możliwości techniczne zainstalowanego systemu monitoringu, nabywa umiejętności efektywnego współdziałania w zespole oraz budowania więzi międzyludzkiej.

Atutem przedsięwzięcia jest wzbogacenie zajęć prezentacją i omówieniem filmu edukacyjnego pn. „Kibic” przy aktywnym udziale policyjnych psychologów, policjantów- spottersów, specjalisty ds. profilaktyki społecznej.

Zapraszamy do rejestracji: e-mail: kibic@policja.waw.pl

Po więcej informacji zapraszamy na stronę:

http://wprewencji.policja.waw.pl/wp/profilaktyka-spoleczna/programy-i-dzialania-pr/304,Program-profilaktyczono-edukacyjny-pn-KIBIC.html

 

kz/na podst. inf. KSP