Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

23-latek zginął w wypadku. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drogach!

Data publikacji 12.09.2017

Wczoraj po 14.00 na drodze między Żabią Wolą a Żelechowem doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Kierujący skodą z nieznanych dotąd przyczyn zjechał z drogi i uderzył w słup energetyczny. Niestety 23-letni kierowca zginął na miejscu wypadku. Policjanci wyjaśniają przyczyny tego tragicznego zdarzenia i apelują do wszystkich użytkowników dróg o ostrożność.

Wczoraj po 14.00 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. otrzymał  informację o wypadku na drodze między Żabią Wolą a Żelechowem. Skierowany na miejsce patrol potwierdził zdarzenie, w którym skoda uderzyła w słup energetyczny. Niestety, 23-letni kierowca samochodu zmarł na miejscu wypadku. Okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia będą wyjaśniane.

Niech ten tragiczny wypadek z udziałem młodego kierowcy będzie przestrogą dla innych użytkowników dróg. Policjanci ponownie apelują o rozsądek i ostrożność na drogach do wszystkich uczestników ruchu. Stosowanie się do przepisów, znaków drogowych, czy ograniczeń prędkości może uchronić przed tragediami na drogach.

 

kz