Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Niedzielne utrudnienia w ruchu w związku z wyścigiem kolarskim

Data publikacji 30.06.2017

2 lipca w godz.12.30-15.00 przez teren powiatu grodziskiego będą przemieszczać się uczestnicy „Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Warszawa-Łódź”. Nad bezpieczeństwem uczestników i innych użytkowników dróg oraz płynnością ruchu na trasie przejazdu będą czuwać grodziscy policjanci. W związku z zawodami planowane są czasowe wyłączenia z ruchu niektórych odcinków dróg. Do wszystkich użytkowników apelujemy o ostrożność i stosowanie się do poleceń przedstawicieli służb zabezpieczających wyścig.

Na teren powiatu grodziskiego uczestnicy „Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Warszawa-Łódź” wjadą w niedzielę  około godz. 13.00 w miejscowości Żuków, dalej pojadą w kierunku Adamowa, Chrzanowa Małego i Natolina. Następnie trasa będzie przebiegać drogą 579 w kierunku wjazdu na A-2 do miejscowości Tłuste i Kłudzienko. Wyścig będzie kontynuowany drogami powiatu warszawskiego zachodniego i na teren naszego powiatu uczestnicy powrócą w miejscowości Bronisławów i pojadą do Cegłowa, Regowa i Kask.

Na całej trasie nad bezpieczeństwem użytkowników dróg będą czuwać grodziscy policjanci. Funkcjonariusze drogówki będą pilotować uczestników wyścigu. Na najbardziej newralgicznych odcinkach dróg będą organizować czasowe wyłączenia z ruchu i zmiany organizacji. Takie sytuacje planowane są na trasie dojazdu do autostrady A-2 oraz na skrzyżowaniu w Kaskach na ul. Królewskiej.

Wszystkich użytkowników dróg prosimy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do poleceń przedstawicieli służb zabezpieczających wyścig.

 

kz