Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za kradzież portfela klientowi wesołego miasteczka

Data publikacji 17.05.2017

Grodziscy policjanci zatrzymali 25-latka, podejrzanego o kradzież portfela. Mężczyzna nie oddał wszystkich rzeczy pozostawionych w urządzeniu przez klienta wesołego miasteczka. Funkcjonariusze szybko odzyskali karty bankomatowe i pieniądze. Adam S. usłyszał zarzut karny. Przyznał się do popełnienia przestępstwa i dobrowolnie poddał karze.

Przed 20.00 grodziscy policjanci zostali poinformowani o kradzieży portfela na terenie wesołego miasteczka. Od pokrzywdzonego dowiedzieli się, że zostawił on portfel z dokumentami, pieniędzmi i kartami płatniczymi w jednym z urządzeń, z których korzystał. Po  powrocie na miejsce odzyskał tylko dokumenty. Funkcjonariusze szybko ustalili osoby obsługujące urządzenia i mogące mieć dostęp do pozostawionych przedmiotów. Chwilę później zatrzymali podejrzewanego 25-latka.

Podczas dalszych czynności mężczyzna przyznał się do zabrania portfela z zawartością. Na terenie obiektu policjanci odnaleźli ukryte przez niego karty płatnicze i pieniądze i przekazali je właścicielowi.  

Adam S. usłyszał zarzut kradzieży. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa i dobrowolnie poddał karze. Za ten czyn grozi mu nawet 5 lat pozbawienia wolności.

kz