Zapraszamy do udziału w debacie o bezpieczeństwie - Aktualności - KPP w Grodzisku Mazowieckim

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zapraszamy do udziału w debacie o bezpieczeństwie

Data publikacji 21.04.2017

Komendant Powiatowy Policji w Grodzisku Maz. – mł. insp. Dariusz Lubański oraz Komendant Komisariatu Policji w Jaktorowie- podkom. Bartosz Zając zapraszają mieszkańców gminy Baranów do udziału w debacie społecznej. Spotkanie odbędzie się 24 kwietnia 2017r. o godz. 12.00 w Urzędzie Gminy w Baranowie. Podczas debaty w nowej formule zostaną omówione problemy mieszkańców związane z lokalnymi zagrożeniami oraz działania policjantów w celu przeciwdziałania im.

Hasło przewodnie debat społecznych organizowanych przez policjantów w nowej formule brzmi  "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ". Tematem spotkań będą przede wszystkim lokalne problemy mieszkańców danej gminy związane z bezpieczeństwem,  zdiagnozowane na podstawie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz priorytetowe działania dzielnicowych, ich rola w przygotowaniu przedsięwzięć z zakresu profilaktyki społecznej, odpowiadających na zgłaszane zagrożenia.

Mieszkańców gminy Baranów zapraszamy do udziału w debacie społecznej, która odbędzie się 24 kwietnia 2017r. o godz. 12.00 w Urzędzie Gminy przy ul. Armii Krajowej 87.

 

kz