Odpowie za przestępstwa wobec rodziny i policjantów - Aktualności - KPP w Grodzisku Mazowieckim

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za przestępstwa wobec rodziny i policjantów

Data publikacji 10.04.2017

Grodziscy policjanci zatrzymali 43-latka po interwencji w jego domu. Mężczyzna nie stosował się do poleceń i obrażał funkcjonariuszy. Wcześniej wobec tej samej osoby w grodziskiej komendzie zostało złożone zawiadomienie o agresywnym zachowaniu w rodzinie. Marek W. odpowie teraz za przemoc wobec żony i córki oraz znieważenie funkcjonariuszy. Sąd zastosował wobec mężczyzny tymczasowe aresztowanie.

Grodziscy policjanci zostali wezwani na interwencję w domu mieszkanki miasta. Na miejscu ustalili ze zgłaszającą, że jej mąż po raz kolejny zachowuje się agresywnie i zabrał z mieszkania sprzęt komputerowy. Podczas ustalania okoliczności zdarzenia wskazany mężczyzna nie odpowiadał na pytania funkcjonariuszy i nie wykonywał ich poleceń, za to używał wobec nich obraźliwych słów. 43-latek został zatrzymany.

Podczas dalszych czynności policjanci potwierdzili, że wcześniej żona zatrzymanego mężczyzny złożyła w komendzie zawiadomienie o stosowaniu przez niego przemocy w rodzinie. Śledczy połączyli obydwa postepowania i przedstawili Markowi W. zarzuty przemocy wobec żony i córki oraz znieważenia funkcjonariuszy. Na wniosek prokuratury, sąd zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na 2 miesiące.

 kz